Esimene jooksulindil joostav maraton Eestis 4.05.2019

Esimene jooksulindil joostav maraton Eestis 4.05.2019

Millal: 4.05.2019.a.algusega kell 11.00
Kus: Viimsi Golden Club
Kes: Priit Kallas ja Timo Porval
Miks: Sest sõbralikud jooksukaaslased provotseerisid ja nad allusid provokatsioonile 

Kes need hullud on?

Priit on tegelenud aktiivsemalt jooksmisega viimased 10 + aastat.

Esimese maratoni jooksis Priit aastal 2011 ja ajaks kujunes 3,38.23. Parim maratoniaeg on 3.09.00 ja pärineb see aastast 2015.a.

Totaalseks hullumeelsuseks on ka ettevõtmine, mille ta läbi tegi kaks suve tagasi ehk siis jooksis umber Võrtsjärve. Kilomeetreid tuli kokku 105,53 km ja võttis see aega 12 tundi 32 minutit ja 24 sekundit.

Timo hakkas jooksmisega tegelema “Eesmärgiks SEB maraton” projektiga liitudes. Enne seda – ütleme nii, olid jooksukogemused pehmelt öeldes tagasihoidlikud.

Liitus ta projektiga, sest algne plaan oli tal endale tehtud, et põhimõtteliselt olematu baasi pealt oli ta valmis jooksma 2017 aastal 100 miili. Ses mõttes sai tal ajud läbi loputatud ja palutud alguses siiski piirduda näiteks maratoniga. Ja nii see läks. 

Esimese maratoni lõppajaks vaid poole aastase ettevalmistusega kujunes 3,37,58

Pikimaks distantsiks on olnud eelmisel aastal joostud Laulasmaa Ultral 111,5 km ajaga 14.37,52.

Sellised sõbrad siis.

Nagu aru saate on tegemist tõsiselt sihikindlate hulludega. Selleks aga, et asi liiga tõsimeelseks ei kujuneks (ei lähe nad ju aega jooksma, vaid vaimset tervist testima), oleme lisanud üritusele paar nüanssi. Maratoni jooksevad mehed kõrvuti jooksulintidel, kinnises ilma akendeta ruumis. Lisaks on neil kogu selle jooksuaja kõrvus kõlamas nyan cati muusika. Vot see on väljakutse.

See on põhjus, miks Viimsisse tulla, aga et tegevust oleks ka jooksjatele, siis samaaegselt on meil plaanis ühistreening.

Kell 11.30 saab startida koos FB Jooksmine treeninggrupiga mõnusale ühisjooksule Viimsis. Jooksu pikkuseks saab olema ca 15 km. Kiiremale 12le terendab peale sellist mõnusat jooksu tunniajane üldfüüsilise treening Viimsi Golden Clubis (algusega 13.30). Peale seda saab igaüks end kenasti puhtaks pesta, sauna nautida.

Osavõtutasu treeningus osalejatele – ainult jooks 7€ (sisaldab ka pesemisvõimalust Golden Clubis); jooks + üldfüüsiline 9€.
Kes tahab kaasa elama tulla niisama – tuleb niisama kohale ja toetab kahte hullumeelset!

Küsimuste tekkides ja/või registreerimiseks saatke info: jana@dgd.ee 

Ära lase seda võimalust mööda. Kui kaasa soovid elada, siis on see lihtne – tule lihtsalt läbi ja ela – need mehed ei jookse eest ära, vaid püsivad igavesti kenasti ühe koha peal. Kui soovid Viimsi Golden Clubi mõnusid ja trenne nautida – tule ja naudi. Päev tõotab tulla tõhus ja lõbus! Tule ja ela kaasa ajaloolisele momendile.

seo reseller