Jooksuriietus kevadel

Jooksuriietus kevadel

Pühapäevase 2 tunnise jooksuringi ajal näitas eesti kevad end kogu oma hiilguses – vihma, päikest, pilvi, selget taevast, mõnusat briisi ja tugevat 13 m/s vastutuult. Tundus, et ei ole paremat aega rääkida riietumisest kui praegu.

Pluss- ja miinuskraadid on veel väga kõikuvad. Lasin adidase esindajal, Malviki Mägil reaalsete näidete varal kokku panna komplektid. Hea, lihtne poodi minna ja täpselt näpuga näidates õiget komplekti küsida. Esimene reegel on see, et meie heitliku kevade puhul peaks jooksuriietus olema kihiline.

naised vers 1Naiste jooksuriietuse puhul on kindlasti üks olulisemaid elemente toestav rinnahoidja. Sellel hooajal on adidasel värvivalik lai. Aga nagu ikka selle riietuseseme puhul on väga oluline see, et see hästi istuks.

Edasine jutt kehtib nii naiste kui meeste riietele. Kui väljas on ilm jahe, siis soovitus on vahekihina kasutada pika käisega jooksusärki. Hea kui jooksusärgi materjal oleks ka sooja hoidev ning hingav.

meeste riidedAdistar Wool Primeknit särk on sobilik toode Eesti kevadesse, kuna toimib vastavalt ilmale – jaheda ilmaga hoiab keha soojas ning palava ilmaga on materjal hingav ning hea õhku läbilaskvusega.

Jaheda ilma puhul on oluline ka pealmine kiht. adidasel on naistele pakkuda Ultra Jacket, mis on vett hülgivast kangast ning kogu toode on helkuriga varustatud ehk pimedas helendab kogu jakk. Autodele ja ratturitele on kaugelt näha.

läikivad riidedJooksujalanõude puhul on määravaks jalatüüp ja sellest johtuvalt jalatsi sobivus. Kas on lai jalg või kitsas jalg, milline on jooksutehnika, kas jalg vajab toestust või on neutraalne. See kõik määrab rolli jalanõu valikul. Ja jalanõu on tähtsaim varustuse osa. Seetõttu väga ühest soovutust jalanõu brändi ja mudelit valiku osas ei saa ja ei tohi anda. Suurim soovitus on minna poodi ja veeta seal eri tüüpi tosse testides ja poe personaliga nõu pidada. adidase poodides on võimalik oma jalgu testida Footdisc aparaadiga, mis määrab kindlaks jalatüübi ning mille tulemusel on hea valida sobiva toestusega jooksujalanõu.

Soovitused adidaselt:  Supernova Sequence, mudel mis on spetsiaalse sisekülje toestusega ning sobib ülepronatsiooniga ehk madala pöiavõlviga jala tüübile.

Ultra Boost on adidase uusim ning vaieldamatult parim energiat tagastava BOOST vahetallaga jooksujalanõu. Jalanõu teevad eriliseks õhuline Primeknit pealismaterjal, mis järgib jalakuju ning väga hea haakuvusega alustald.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *