Kevadel Rooma maratonile

Kevadel Rooma maratonile

Miks mitte joosta kevadine maraton Roomas?

Tekkis mõte külastada kevadise koolivaheaja näda lõpus Roomat ning võtta osa Rooma maratonist. Tegu on väikse juubelijooksuga ehk järjekorras 20-nda ning IAAF Gold Label tunnusmärki omava jooksuga.
Minek oleks reedel 21.03.2014 ja tagasitulek 24.03.2014. Kes kiiremini jookseb võib osta tagasisõidupiletid ka pühapäevaõhtuse lennu peale.
Kuna Eesti oludes kevadeks jooksus tippvormi saada on keeruline, oleks reisi eesmärk pigem mõnusa elamuse saamine. Itaalia söök, jook, maratonimelu, vaatamisväärsused jne.
Hetkel on lennupiletite hind ca 250 eurot (edasi-tagasi pilet). Kaheinimese toa öö hind 3* hotellis on ca 60 eurot, lisaks oleks mõistlik võtta kindlustus. Maratoni osavõtutasu on oktoobri lõpuni 50 eurot.
Kokku teeks see Rooma maratonil osalemise maksumuseks ligikaudu 350 eurot (kui ööbida kahekesi toas). Lisanduvad veel kohapeal söök-jook ja muud jooksvad kulud. Pereliikmele oleks siis maratoni osavõtutasu võrra odavam ehk ca 300 eurot. Lõplik maksumus oleneb lennupiletite tegelikust hinnast nende ostmise hetkel.
Reisi aitab korraldada Reisiekspert. Tark oleks osta lennukipiletid kohe välja, majutuse ja kindlustuse eest tasumise saaks jätta hilisemaks.
Kõigil, kel huvi, andke märku e-kirja teel kaido.vetevoog@gmail.com 7. oktoobriks 2013.
Ettevalmistust kevadiseks maratoniks, et see mõnusalt läbi joosta, alustaks juba novembri keskpaigast. Kellel abi vaja ettevlamistuse planeerimisel ja protsessis, siis selleks kaasame Viljar Vallimäe.
Rooma maraton nõuab eeldusena tervisetõendit. Kui selles osas on abi vaja, siis samuti märku anda.

Teeme koos mõnusa reisi Itaaliasse. Kuna tegemist on koolivaheajaga, siis miks mitte pere kaasa võtta!

Kaido
Rooma maraton

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *