Suur jooks-matk Viimsi poolsaarel

Suur jooks-matk Viimsi poolsaarel

16.11.2013 korraldab FB Jooksmine Eesti maratoni mees tipp-jooksjate toetuseks jooks-matka Viimsi poolsaarel. 10 minutit jookseme, 5 minutit kõnnime. Trassi pikkuseks saab olema ca 30 kilomeetrit. Sellega läbime kõik kaunimad kohad Viimsi poolsaare rannajoont jälgides ning et matk liiga lühikeseks ei jääks, võtame lisaks natuke kilomeetreid Meriväljalt, Piritalt ja Muugalt.

Matka seltskonna jagame kaheks kuni kolmeks grupiks, kes kõik liiguvad erinevate kiirustega. Iga grupi juures on ka üks inimene FB Jooksmise poolt gruppi vedamas ja jälgimas, et tempo liiga kiireks/aeglaseks ei muutuks.

Tuju aitab üleval hoida Roman Fosti, kelle käest on hea aja kulgedes nõuandeid pärida. Ilja Nikolajev tuleb meid rattal ergutama ning tulla on lubanud ka näiteks Kaupo Sasmin.

Päevakava näeb välja nii:

10:30 – 11:00 kogunemine Viimsi Spas (riiete vahetus, asjade garderoobistamine, matkaks valmistumine)
11:00 Läheme liikvele
15:00 – 16:00 Umbes sellisel kellaajal peaksime tagasi jõudma Viimsi Spasse.

Viimsi Spas on võimalik pesta ja nautida saunamõnusid. Kel kõhtu vaja täita, siis seda saab teha kas Spas või juba lähikondlikes söögikohtades (Rootsu külarestoran Viimis, Crocodillo, Jussi pubi, Reval cafe jne jne)

Rajal pakutakse kehakinnitust ja juua ning igat osalejat ootab ka lõpus väike snäkk ja jook. Nii, et kui suuremat kehakinnitust just ei vaja, siis saab esimese nälja leevendatud.

Paketi hind: 15€ (sisaldab: riiete ja asjade hoiustamist, matka, spas sauna ja pesemist, snäkke ja jooki)

Osalemissoovist palun anda teada jana@ddb.ee. Lisada kindlasti ka keskmine jooksukiirus.

viimsi spa

seo reseller