Taastumine peale pikka maad või intensiivset treeningut

Taastumine peale pikka maad või intensiivset treeningut

Ettevalmistusperiood hakkab jõudma juba sellesse punkti, kus tõsistel treenijatel hakkab tundma andma väsimus ja energiapuudus. Nädalavahetuste pikad distantsid võtavad oma.

Kohe peale pikka treeningut tuleks süüa 1-2 banaani ja veel parem on süüa korralik tasakaalustatud toit. Ja seda 30 minuti jooksul peale treeningu lõppemist. Veel enne kui venitama hakata ja dushi alla minna.

Aga kui ei ole sellist toitu võtta, siis kindla peale minek on SiS REGO taastusjook. Ise tarbisin seda eelmisel hooajal juba siis kui väsimus hakkas segama ettevalmistusperioodil korralikku treenimist. Kindlasti pole vaja kummutada sisse tervet pakki, piisab ¼ või ½ paki segamisest veega (seda tehke tunde järgi ja katsetamise teel).  (vt pilti).

REGO aitab laadida kulutatud energiavarusid, taastada keha vedeliku tasakaal ning alustada kiiremini uute lihasrakkude ülesehitamist. Umbes tunni pärast võiksid rahulikult võtta korralikuma eine.

Ja pole vaja süümepiinu tunda, et kohe peale treeningut söömine teeb paksuks. Ei tee! Seda on vaja taastumiseks. Palju hullem on jätta organism vaevlema ja 2-3 tunni pärast ennastunustavalt vohmida toitu sisse. Just see mõjub kehakaalule!

Kus SiS REGOt saadaval on? Sportlandis ja Rademaris.

REGO FUEL (täielik taastumine)
•    Peletab kurnatuse ja lihasvalu
•    Sisaldab antioksüdantseid vitamiine ja taimseid toitaineid
•    Sisaldab elektrolüüte, mis tagavad organismi optimaalse veetaseme taastumise
•    Taastab lihaseid ja annab neile uue energia

seo reseller