Teeme seda jälle – suur jooks-matk Viimsi poolsaarel

Teeme seda jälle – suur jooks-matk Viimsi poolsaarel

Eelmine aasta esmakordselt toimunud jooks-matk Eesti mees tipp-maratoonarite – Roman Fosti ja Ilja Nikolajevi toetuseks, andis julgust ka see aasta sama üritus korraldada.
Eelmise aasta toetuse abil soetati mõlema mehe talvelaagri lennupiletid. Ka väike toetus aitas.

grupp

Ka sel aastal toetame selle üritusega Roman Fostit ja Ilja Nikolajevit. FB Jooksmine korraldab laupäeval, 15.11.2014 Eesti maratoni mees tipp-jooksjate toetuseks jooks-matka Viimsi poolsaarel. 10 minutit jookseme, 5 minutit kõnnime. Raja pikkuseks saab olema ca 30 kilomeetrit. Sellega läbime kõik kaunimad kohad Viimsi poolsaare rannajoont jälgides ning et matk liiga lühikeseks ei jääks, võtame lisaks natuke kilomeetreid Meriväljalt, Piritalt ja Muugalt.

InstrueerimineMatka seltskonna jagame kaheks kuni kolmeks grupiks, kes kõik liiguvad erinevate kiirustega. Iga grupi juures on ka üks inimene FB Jooksmise poolt gruppi vedamas ja jälgimas, et tempo liiga kiireks/aeglaseks ei muutuks.

Meiega jooksevad kaasa ka Roman Fosti ja Ilja Nikolajev.

Päevakava:

10:30 – 11:00 kogunemine Viimsi Spas (riiete vahetus, asjade garderoobistamine, matkaks valmistumine)
11:00 Läheme liikvele
15:00 – 16:00 Umbes sellisel kellaajal peaksime tagasi jõudma Viimsi Spasse.

Viimsi Spas on võimalik pesta, basseinides mõnuleda ja nautida saunamõnusid. Kel kõhtu vaja täita, siis seda saab teha kas Spas või juba lähikondlikes söögikohtades (Rootsu külarestoran Viimis, Crocodillo, Jussi pubi, Reval cafe jne jne)

Rajal pakutakse kehakinnitust ja juua ning igat osalejat ootab ka lõpus väike snäkk ja jook. Nii, et kui suuremat kehakinnitust just ei vaja, siis saab esimese nälja leevendatud.
Ka sel aastal aitab meid nii jõu kui ka toodetega SiS.

IMG_2940

Paketi hind: 20€ (sisaldab: riiete ja asjade hoiustamist, matka, Viimsi spa sissepääsu, snäkke ja jooki)

Osalemissoovist palun anda teada jookse@jookseme.com hiljemalt 12.11.2014. Lisada kindlasti ka keskmine jooksukiirus. Osalejate arv on piiratud.

 

One thought on “Teeme seda jälle – suur jooks-matk Viimsi poolsaarel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *