Viimsi jooks-matkast esimene tulu Eesti meesmaratoonarite tippudele

Viimsi jooks-matkast esimene tulu Eesti meesmaratoonarite tippudele

IMG_2881Viimsi matk-jooks on toimunud. Aeg korralik kokkuvõte teha. Loomulikult lisaks ülimõnusale päevale, lahedale seltskonnale ja mõnusale meeleolule oli üritusel ka sihitud heategevuslik eesmärk. FB Jooksmine tuumik otsustas oma üritustega hakata koguma toetust Eesti meesmaratoonarite tippudele, kelleks peame Ilja Nikolajevit, Viljar Vallimäge ning Roman Fostit. Nendel meestel on potensiaali ja võitlusvaimu. Ja seda tuleb toetada. Nagu märkasite, siis jooksid meiega koos ka Roman Fosti ja Ilja Nikolajev. Kuulsin hiljem, et nende meeste näpunäited ning jutud andsid nii mõnelegi mõnusat motivatsiooni ja ka mõtlemisainet.

IMG_2920

Peale kulude ja tulude kokkuarvamist on hea meel teatada, et summa, mis esimeseks väikeseks seemneks sai, on 328 EUR. Seda ei ole küll palju, kuid samm-sammult saame siiski anda panuse. Ja see sai võimalikuks just tänu teile, kes te üritusele registreerisite ja osalesite. Kindlasti ei ole see viimane selletaoline üritus – neid tuleb veel. Meie täname!
grupp

Veel kord soovin omalt poolt tänada Helen Veermäed ja SIS-i, Põltsamaa Felixit, Fazer MaiustusiKalevit ja Priit Kallast, kes meid toetasid.

Anname jooksvalt teada, kuidas asjad kulgevad. Kes omalt poolt soovib panustada, siis palun võtta ühendust jana@ddb.ee.

One thought on “Viimsi jooks-matkast esimene tulu Eesti meesmaratoonarite tippudele

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *