FB Jooksmine tiim

FB Jooksmine tiim

FB jooksjaJana Koppel

2009 aasta varakevadel hakkas koos elukaaslase Priit Kallasega arutama, kas on mõtet teha jooksuhuvilistele ühine Facebooki leht. Ise joostes oli kohati valus vaadata, kuidas inimesed end valel sammul joostes lõhkusid, valede riietega end “hautasid” või siis selliste jalatsitega jooksid, et lausa valus oli vaadata, kuidas tallad põruda võisid. Igal juhul, leht sai tehtud, mingi aja möödudes ka veeb üles pandud. Nüüdseks on selja taha jäänud palju toredaid treeninguid, mõnusaid üritusi ja laagreid. Ja kõik saab minna vaid paremaks.

Isiklik ambitsoon seoses FB Jooksmisega – kui kasvõi üks harrastaja on juurde saadud, kelle heaolu on paranenud ning teadliku treeninguga tegeleb, siis on juba palju korda saadetud. Õnneks neid inimesi on palju tekkinud. Nii, et rõõm on siiras.

Ise tegeleb jooksmisega, et hoida vaimne ja füüsiline koormus tasakaalus. Ja seetõttu olla palju parem ja tervem inimene.  Loomulikult on ka sportlikud eesmärgid, kuid sellest kõvasti ei räägi.

Jooksmisega ise  tegelenud suuremal ja väiksemal määral lapsest saadik. Pikamaa jooksuga teadlikult tegelenud aastast 2010.  Enne seda teinud suurtes piirides kõike, mis huvitav on tundnud. Aga sporti – alati!

Kaupo TiislärKaupo Tiislär
FB Jooksmine Tallinna grupi treener.

Sündinud: 08.06.1979
Haridus: TLÜ Kehakultuuri teaduskonnast, lisaerialana rekreatsioon 2002
Selleks, et ikka teadlikumalt treenida ja ka paremaid nõuandeid anda, täiendas ta end Tartu Ülikoolis füsioteraapia alal aastal 2005. Lisaks tugevale jooksmise teadmistele on mees ka korvpallis 3.kategooria treener.

Jooksustatistika
– 5x Eesti meister 3000m takistusjooksus (1999-2004)
– 2x Eesti meister 12km murdmaajooksus 2000-2001
– Maraton: 2:28.15 (2003 Berliin).

Ja kui küsida, palju ta elus läbi on jooksnud, siis ausaks vastuseks on 50 000+ ja neid koguneb järjest juurde.

 

Kaido

Kaido Vetevoog

Jookseb, kuna jooksmine lihtsalt meeldib. Kaido jaoks on huvitav kompida inimvõimete piire. Jooksmine on suuresti üksi harjutamise ala, mistõttu saab seda harrastada ka muutuva päevagraafikuga. Jooksmise plussiks peab Kaido võimalust rahus mõtelda omi mõtteid ja unustada päeva tööpinged.

Maratonis on kolme tunni piir veel alistamata, aga ehk murdub ka kolm tundi.

FB Jooksmine poole pealt ajab asju, mis puudutavad erinevate seminaride organiseerimist, vaatab, et kõik paberid oleksid korras, asjad aetud ja aitab kaasa ka muude asjade toimimisele.
Tõsine jooksusõber!

 

_MG_1041-2Roman Fosti
Roman on koos Janaga süüdi selles, et FB Jooksmine juurde moodustati sel ajal vägagi unikaalne täiskasvanute treeninggrupp

Sündinud: 6.06.1983
Jooksustaaž: 12 aastat

Jooksustatistika:
10 000m – 30.25
poolmaraton: 1:05:14
maraton: 2:17:54

Spordi ja jooksmisega on tegelenud lapsepõlvest saadik. Pjedestaalikohad ei olnud ka lapsepõlves võõrad.

FB Jooksmisele paneb õla alla aeg-ajalt trenne läbi viies ja nõu andes. Reaalselt inimene, kes tegeleb jooksmisega Eesti mõistes profi tasemel ja kellelt vajadusel nõu saab küsida.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *