Seitsmes Viimsi jooks-matk Roman Fostiga

Seitsmes Viimsi jooks-matk Roman Fostiga

Seitsmendat  korda ootame kõiki jooksusõpru ühinema Viimsi jooks-matkale. Teeme seda 14. detsembril 2019 algusega kell 11.00. Ilus punkt hooajale! Roman on selleks ajaks saanud joone oma võistlushooajale alla ja valmis jagama emotsioone, mida sel aastal on kogunenud kuhjaga!  

Ehk siis FB Jooksmine korraldab laupäeval, 14.12.2019 juba seitsmendat korda traditsiooniks saanud jooks-matka Viimsi poolsaarel. 

Toetame selle jooksuga Roman Fostit – selle aasta Eesti meistrit poolmaratonis.

Igal aastal oleme saanud kokku kenakese summa, et Roman saaks katta oma ettevalmistuslaagrite kulusid.  Nii loodame ka see aasta abiks olla. Väike abi, aga ikka kasuks.

Jooks-matk toimub süsteemis 7 minutit jookseme, 3 minutit kõnnime. Raja pikkuseks saab olema nagu ikka ca 30 kilomeetrit. Sellega läbime kõik kaunimad kohad Viimsi poolsaare rannajoont jälgides ning et matk liiga lühikeseks ei jääks, võtame lisaks natuke kilomeetreid Meriväljalt, Piritalt ja Muugalt. Kellel 30 kilomeetrist jääb väheks, saab Romaniga gruppide vahel joostes kilomeetreid juurde koguda.

Matka seltskonna jagame kaheks kuni kolmeks grupiks, kes kõik liiguvad erinevate kiirustega. Kiireima grupi jooksutempo kiiruseks on ca 5:30/km, keskmine  6:15/km ja viimase grupi jooksukiiruseks saab olema 6:45 – 7 min/km.  Iga grupi juures on ka üks inimene FB Jooksmise poolt gruppi vedamas ja jälgimas, et tempo liiga kiireks/aeglaseks ei muutuks.

Meiega jookseb kaasa ka Roman Fosti ise. Hea võimalus rääkida jooksmisest ja küsida nõu.

Päevakava

10:30 – 11:00 kogunemine Viimsi Spas (riiete vahetus, asjade hoiustamine, matkaks valmistumine)
11:00 Läheme liikvele
15:00 – 16:00 Umbes sellisel kellaajal peaksime tagasi jõudma Viimsi Spasse.

Viimsi Spas on võimalik pesta, basseinides mõnuleda ja nautida saunamõnusid. Kel kõhtu vaja täita, siis seda saab teha kas Spas või juba lähikondlikes söögikohtades (Rootsu külarestoran Viimis, BabyBack, Hesburger, Jussi pubi, Reval cafe jne jne)

Rajal pakume kehakinnitust ja juua ning igat osalejat ootab ka lõpus väike snäkk ja jook. Nii, et kui suuremat kehakinnitust just ei vaja, siis saab esimese nälja leevendatud.

Ka sel aastal on valida kolme erineva paketi vahel. 

Pakettide hinnad

  • Jooksupakett 15 € (sisaldab: riiete ja asjade hoiustamist, matka, snäkke ja jooki)
  • Spa jooksupakett 28 € (sisaldab: riiete ja asjade hoiustamist, matka, Viimsi spa sissepääsu, snäkke ja jooki)
  • Spa 18+ jooksupakett 45 € (sisaldab: riiete ja asjade hoiustamist, matka, Viimsi spa 18+ sissepääsu, snäkke ja jooki)

Osalemise garanteerib ülekanne meie kontole:

Ülekande saaja: MTÜ FB JOOKSMINE
Konto: EE552200221058050069
Selgitus: osaleja nimi ja pakett

Osalemissoovist palun anda teada jana@dgd.ee  (NB! e-maili aadress ON MUUTUNUD!). Lisada kindlasti ka keskmine jooksukiirus ja paketisoov. Ära jäta osalemissoovist teada andmist viimasele hetkele! 

Veedame mõnusa päeva koos õues ja spas!  Osalejate arv on piiratud. 

Ja meie ootame!

PS! Pildid pärinevad eelmise aasta jooksust – milline päike!

seo reseller