FB Jooksmine Spordiklubi

FB Jooksmine Spordiklubi

Screen Shot 2013-11-16 at 7.35.07Klubi eesmärk:

Klubilise tegevuse eesmärgiks on toetada jooksusõpra tema harrastuses. Oleme end määratlenud rahvaspordiklubina ehk ennekõike üritame toetada tavaharrastajaid nende eesmärkide saavutamisel.

 

Klubiline tegevus:
1. Aidata harjutada targemalt.
Selleks korraldame koolitusi, ühistreeninguid ja treeninglaagreid, et aidata jooksusõbral püsida terve ning nautida jooksu pikki aastaid.
2. Hoida kokku jooksuharrastusega seotud kulusid. Oleme sõlminud kokkuleppeid, et võimaldada klubi liikmetele soodushinnaga osta harrastuseks vajalikku varustust ja teenuseid.
3. Pakkuda sotsiaalset võrgustikku, et muuta seeläbi jooksuharrastust huvitavamaks.
4. Toetada klubiga seotud tippjooksjaid. See on vastutasu neile, et nad aktiivselt nõu ja jõuga osalevad harrastajatele suunatud klubi tegemistes.

Kuidas liituda?
Klubi liikmeks saamiseks tuleb esitada e-kirjaga avaldus aadressil jookse@jookseme.com ja tasuda klubi pangakontole aastane klubi liikmemaks, mis 2017. aastaks on 25 eurot.
Klubi liikmemaksu palume tasuda klubi arveldusarvele, pannes selgitusse „liikmemaks“ ja kui tasutakse kellegi teise eest, siis ka liikme ees ja perekonnanimi.
Klubi pangarekvisiidid: MTÜ FB JOOKSMINE
Konto: EE552200221058050069

Õigused partnerite pakutavatele soodustustele avanevad liikmemaksu tasumise kuule järgneva kuu algusest kuna uuendatud liikmete nimekiri saadetakse partnerile korra kuu alguses.

Ootused liikmele (kohustust ei ole).
– Jooksuüritusel märkida klubi kohale FB Jooksmine
– Anda tagasisidet oma ootusest klubi teenustele, klubi liikmete pakutavate soodustustele jne. Klubil eesmärk on vastata teie ootustele.
– Anda märku, kui soovite panna õla alla klubilise tegevuse korraldamisel. Püüame siis ühiselt head mõtted teoks teha.

Teeme koos jooksusõbra elu paremaks!

seo reseller