FB Jooksmine tuulejakid

FB Jooksmine tuulejakid

Hei FB Jooksmine sõbrad! Jooksuüritusi on järjest tulemas ja virtuaalselt oleme tuttavaks saanud! Samas, aga miks mitte üksteist ära tunda ka jooksuüritustel, -rajal! Outlet Järvel ja Pirital annab võimaluse FB Jooksmise logoga Crafti õhukeste tuulepluuside tellimiseks. Samasugune jakk on ka FB Jooksmine treeneritel. Valik on meeldivalt lai. Naiste puhul oleks värvilahendusi lisaks punasele teatud suuruste puhul samal mudelil ka teisi (valge punaste joontega, must-lillade joontega, helesinine tumesiniste joontega). Meestele on punased, osadel suurustel on ka kiirematele sinised.

Kui kiirelt tegutseda (enne kolmapäeva tellimus FB lehele või veebi kommentaarina panna), siis ümber Viljandi järve jooksul juba tunneme üksteist rajal ära. Kellel on ebakindlus suuruse osas, siis saate Järve või Pirita outleti poest läbi käia ja enne tellimust silma värvile/suurusele peale visata. Kättetoimetamise osas – parimad variandid on treeningud ja/või poodi järele minek.

Hind: 30 EURi koos peale trükiga. (Tavahind poes 50 EURi)

Üks asi veel: Eelmisest aastast ei tulnud osad särkide tellijad oma särkidele järgi. Kel huvi, siis palun võtta ühendust. Saadaval kohe:
Mehed: Sinine T-särk: M, L, XL Valge: XL
Naised: Must: XS, S    Helesinine/valge: S

NB Outleti pood Pirital: Regati puiestee 1, TOP territooriumil tenniseväljakute vastas.
Telefon: 639 8959
Avatud: E-R: 11-19 ; L-P: 11-16.

Järve Outlet: Pärnu mnt 153,
Telefon: 608 8553, 56 695 387
Avatud: E-R: 10-19; L-P: 11-18

10 thoughts on “FB Jooksmine tuulejakid

  1. Kui punane on selline punane, mis on ülemisel pildil, siis sooviksin seda naiste M suurust. Aga kui ta on selline nagu alumisel pildil, siis sooviksin pigem sinist (ikka M). Kätte sooviksin saada Tartust (ma pole küll teie jooksutrennides käinud, aga tuleksin siis kohale).

  2. Jakk, meeste, M, punane.
    Viljandis sobiks kätte saada, või siis sooviks Tartusse (post-cargo-smartpost-misiganes, kulud minule kanda).

  3. Mina sooviksin sinist naiste M-suurust. Viljandis kätte saamisega olen ilmselt hiljaks jäänud. Siis sooviksin kätte saada Tartus. Tuleksin trenni või ka näiteks smartpost oleks ok.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *