New Balance Compression+ spordiriided aitavad Sind tulemuste saavutamisel.

New Balance Compression+ spordiriided aitavad Sind tulemuste saavutamisel.

Tipp-tehnoloogial baseeruvad spordiriided on nüüd kättesaadavad ka harrastajatele. Samas enne kui poodi tormate, mõned faktid, miks selliseid riideid endale hankida.

Kui jooksed pikka maad, siis sellisel tehnoloogial valmistatud riided aitavad kehva vereringluse ja lihaskrampide vähendamisele kaasa.

Sama teema on ka taastumise puhul – kompressioonriided aitavad jääkaineid kehast välja viia. Need on kõige lihtsamad argumendid, miks osta selliseid riideid.

Aga, et jutul oleks rohkem kaalu, siis paar väljavõtet Compression tehnoloogiat tutvustavast materjalist.

New Balance Compression+ on disainitud koostöös füsioteraapide ning spordiarstidega, et aidata kaasa sportlaste tulemuste parendamisele, taastumisprotsessidele ning vigastuste ennetamisele.

Vigastuste ennetus:
Lihaste stimuleerimine läbi kompressiooni ja pingestatud materjali annab üldist tuge lihasele ning selle abil aitab kaasa lihaste üldisele hoiakule. See omakorda on oluliseks faktoriks vigastuste ennetusele.

Taastumine:

New Balance Compression+ riided stimuleerivad lümfi- ja vereringet, mistõttu lihastes tekkinud piimahappe jäägid eemalduvad lihastest kiiremini. See aitab alandada lihasevalu ja aitab kaasa võistlustest/treeningutest taastumisele.

Paremad tulemused:
New Balance Compression+ riided suruvad lihastele, et parendada vereringet ning jääkainete eraldumist organismist. Riided on disainitud nii, et kehal olevad alad, mis eraldavad soojust saavad termoregulatsiooni tõttu jahutust, mistõttu alaneb keha üldine temperatuur. Selline termoregulatsioon aitab kaasa hapniku ringlusele lihastes ja loob head eeldused paremate tulemuste saavutamisele.

Kellel huvi tekkis, siis peatselt annan ka vihje, kust riideid hankida.

2 thoughts on “New Balance Compression+ spordiriided aitavad Sind tulemuste saavutamisel.

  1. Kuidas valida Compression spordiriiete suurust? Kui liibuvad nad peavad olema, et nad parajalt lihastele suruksid ja mõju avaldaksid?

    1. Anna andeks, Su kommentaar oli kahe silma vahele jäänud. Aga oma kogemus ütleb, et compressioonide karpidel olev pikkuse/kaalu info annab väga täpselt ette suuruse, mille võtma pead. Kui huvi on, siis saab endiselt compressioni just selle hinnaga, mis meile pakutud New Balance’i poolt oli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *