Treeningplaan just Sulle!

Treeningplaan just Sulle!

Tahad oma tulemusi parendada, süstemaatiliselt treenima hakata või Sul on kindel eesmärk silme ees, siis võta TREENINGPLAAN FB Jooksmine treeneritelt.

Kui töö-või õppegraafik ei luba treeninggruppidega ühineda, siis jooksmine on õnneks ala, mida saab ka individuaalselt arendada. Oma kogemustest võin öelda, et igakuine treeningplaan ning treeneriga nõupidamine kasvõi telefoni või e-maili teel aitavad teha hüppelisi arenguid.

FB Jooksmine pakub võimaluse kõigile saada personaalne treeningplaan kas Riho Mentilt (Tallinn) või Viljar Vallimäelt (Tartu).

Mida selleks teha on vaja:
– kirjuta oma nimi, kontaktandmed (telefon ja e-mail), eesmärk ja treenituse tase. (Ei ole vahet, kas oled jooksnud 10 aastat või ostsid esimesed korralikud tossud alles eile.)
– lisa juurde kumma mehe treeningkava sa soovid (kas Viljar Vallimäe või Riho Ment)
– saada see info aadressile jookse@jookseme.com

Edasi toimib asi nii – teie info edastatakase kas Rihole või Viljarile ning juba nemad võtavad ühendust ning räägite läbi esimesed sammud.

Treeningplaan sisaldab igapäevast programmi (ka vaba päev on programmi osa), jooksuharjutusi, soojendusi, erinevate jooksutreeningute kirjeldusi, venitusi. Kuid kõike vastavalt Sinu poolt etteantud eesmärkidele.

Treeningplaani maksumus on 35 EUR/kuu.

Milleks treeningplaan hea on?
– spetsiaalselt Sinu jaoks tehtud treeningplaan arvestab just sinu eesmärki, eripärasid ning vajadusi;
– treenituse astet;
– igapäevane motivaator
– teeb igapäevased jooksud vahedusrikkamaks ning huvitavamaks
– ja annab tulemuse.

Hooaeg on juba alanud, kuid veel pole hilja end vormi viia!

seo reseller