Jooksutehnika filmimine ja analüüs

Jooksutehnika filmimine ja analüüs

Kuna huvi oli väga suur, siis teeme kaks gruppi, üks algusega kell 10, teine algusega kell 11. Seetõttu on veel 4 viimast kohta kella 10-ks! Kes ees, see mees!

Ökonoomselt ja vigastustevaba jooksmise üheks aluseks on õige jooksutehnika. Selleks, et heita pilk iseenda jooksutehnikale korraldab FB Jooksmine toimunud seminari jätkuks 2.02.2014 Tallinna Spordihallis trenni koos jooksutehnika filmimisega.

Trenni põhiosa moodustab lõigutrenn, mille käigus siis toimub jooksutehnika filmimine. Alustame kell 10.00 ja  kell 11.00 soojendusjooksuga. Seejärel kerged venitused, jooksuharjutused ja rütmijooksud. Trennis räägime ka kuidas jälgida koormust ning taastumist ehk pulsikella kaasavõtmine on hädavajalik.

LaurenFleshman_stridestudy_lg

Iga osaleja saab 07.02 enda tehnika kohta filmilõigud. Filmimise tulemuste analüüsiks 07.02 istume huvilistega kokku ja arutame osalejatega eraldi läbi, mis silma jäi ning mida võiks korrigeerida.

Filmimise eest vastutab Kaido ja analüüsi poole pealt paneb õla alla Roman Fosti ja Tallinna treener Kaupo Tiislär.

FB Jooksmine inimestele (+ klubi liikmetele) on treeningu hind 3€ (+hallitasu) ja teistele 5€ (+ hallitasu).

Selleks, et kaameraga suudaks teid tabada saab grupi suuruseks olla maksimaalselt 15 jooksjat. Juhul kui huvilisi on rohkem tuleb üritus hiljem kordamisele. Registreerida saab veel  saates e-maili aadressil: jookse@jookseme.com

Registreerimisel palume saata info enda maksimumpulsi ja eeldatava 10 km aja kohta. Selle põhjal saame paika panna esmased lõikude jooksmise kiirused ning pulsivahemikud.

Oodatud on kõik – praegu on hea aeg õiget põhja laduma hakata. Jalad, käed ja keha harmoonias koostööle panna.

2 thoughts on “Jooksutehnika filmimine ja analüüs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *