Noortele eritreeningud koolivaheajal

Noortele eritreeningud koolivaheajal

Veel on kohti järgmisel nädalal toimuvale sportlikule nädalale. Ootame noori vanuses 15 – 26.  Treeningud toimuvad esmaspäevast reedeni ja on jõukohased neile noortele, kes alles soovivad liikuvama elustiiliga algust teha ning leida endale sobiv ala. Treeningute toimumise aeg on iga päev kella 16.30 – 18.00. Tule ise ja võta sõber kaasa. Registreerida saad SIIN

noored jooksmasNädal toimub koostöös Tallinna Spordi- ja Noorsooametiga.

Projekti on kaasatud MyFitness Spordiklubi personaaltreenerid Mirko Miilits ning Kadri Paat. Treenerid annavad esmaspäeval toimuval seminaril praktilisi juhiseid selleks, kuidas väikeste ja lihtsate muutuste läbi palju oma tervise heaks teha. Osalejatel on võimalus lasta mõõta enda kehakoostist, mis näitab ära näiteks bioloogilise vanuse, rasvade osakaalu, keha rasvaprotsendi. Seejärel antakse juhiseid, palju peaks sööma ja treenima, et neid näitajaid parendada. Seminari järel suundutakse üheskoos MyFitnessi spordiklubisse, kus tehakse tutvust erinevate jõusaali masinatega ja osalejatel on võimalus ka kõik masinad ise järele proovida.

KaupoTeisipäevast reedeni jätkuvad treeningud Tallinna Spordihallis Herne 30. Treeninguid viib läbi MTÜ FB Jooksmine treener Kaupo Tiislär. FB Jooksmine on mõeldud kõigi jaoks, kes jooksmisega tahavad tegeleda. Nii algajad kui ka edasijõudnud. “Oleme toeks nii nõu, jõud kui ka hea setlskonnaga. Oodatud on kõik, kellel on vähekegi tahtmist jooksmisega tegeleda. Ja seda nii, et ise terveks jääb ja rõõmu jooksmisest tunneb.”

Tallinna Spordi- ja Noorsooameti vanemspetsialist Heili Griffith lisab: “Iga päev toimuvad treeningud on küll paras katsumus, kui sa ei ole varem väga spordiga tegelenud, kuid kindlasti arvestatakse osalejate võimetega individuaalselt. Meie eesmärk on, et osalev noor saaks projektist positiivse elamuse ja saaks julgustust edaspidi oma tervise eest paremini hoolt kanda. Olgu see siis kasvõi otsus rohkem jala käia! Kindlasti tahame selliseid koostööprojekte tulevikus rohkem teha, kus tutvustatakse erinevaid huvitavaid alasid.”

Treeningprogramm toimub spordi- ja noorsooameti noorte terviseteadlikkust ja -käitumist edendava programmi raames. Projekti toetab Felix Pai smuutidega. Auhinnad paneb välja Sportland. Projekti toetab Eestimaa Liigub.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *