FB Jooksmine särgid ja tuulejakid

FB Jooksmine särgid ja tuulejakid

New Balance‘i ja Outleti abiga saame veel viimast korda hea hinnaga FB Jooksmine logoga New Balance’i särke tellida! Naistele imeilusad lilla/valge kombinatsiooniga, meestele punase/valge kombinatsiooniga (vastupidine värvikombinatsioon pildil olevale). Hind vaid 15 EURi koos pealetrükiga.

Kellel huvi, siis Outlet Järvel ja Pirital annab võimaluse FB Jooksmise logoga Crafti õhukeste tuulepluuside tellimiseks. Naiste puhul oleks värvilahendusi lisaks punasele teatud suuruste puhul samal mudelil ka teisi (valge punaste joontega, must-lillade joontega). Meestele on punased.

Kes ei ole kindlad suuruse osas, siis saate Järve või Pirita outleti poest läbi käia ja enne tellimust silma värvile/suurusele peale visata. Kättetoimetamise osas – parimad variandid on treeningud ja/või poodi järele minek.

Hind: 30 EURi koos peale trükiga. (Tavahind poes 50 EURi)

Üks asi veel: Eelmisest aastast ei tulnud osad särkide tellijad oma särkidele järgi. Kel huvi, siis palun võtta ühendust. Saadaval kohe:
Mehed: Sinine: XL Valge: XL
Naised: Must: XS, S

 

Tellimus saata jookse@jookseme.com hiljemalt 31.06.2011.a. Saaksime juuli esimesel nädalal trükitud ja Pühajärve jooksuks ka kätte toimetatud.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *