Massaaž on vajalik!

Massaaž on vajalik!

Jälle üks aktuaalne teema – kas massöör on vajalik harrastusjooksjale või mitte. Vaatamata soojadele soovitustele, olen ausalt öeldes kasutanud seda teenust väga harva. Alates maikuust tervelt kaks korda. Piinlik lausa… Olles jooksnud läbi üle  1500 kilomeetri. Samas patt on öelda, et see poleks mind aidanud. Nüüd kui Sügisjooksust on jalad vaikselt hakanud taastuma, oleks hea aeg massaažiks. Nüüd pakkumine, mis kehtib ainult FB Jooksmine inimestele: OÜ Lifeforce teenused hinnakirjast 20% soodsamad.

Natuke tegijatest.
Risto Kulbas – endine Eesti koondise liige. Aktiivsetel sportlase aastatel oli jooksja ja spetsialiseerunud lühikestele distantsidele. Praegusel hetkel harrastusjooksja ja eesmärgiks kesk- ja pikad distantsid. Sügisjooksul läbis poolmaratoni ajaga 1:53.
Pidanud ka kergejõustiku treeneri ametit. Põhileiba teeninud juba väga pikka aega massöörina. On õppinud spordi- , klassika- , tai- , aroomi- , laavakivimassaaži liike. Risto on massööriks olnud erinevate spordialade tippudele.

 

Oliver Kulbas käib isa jälgedes. Samuti aastaid tegelenud kergejõustikuga. Tänaseks päevaks harrastusjooksja ja pikad distantsid. Sügisjooksul jooksis poolmaratoni ajaga 1:50:51. Oliver oskab hinnata, mida sportlane taastumiseks vajab. Ükskõik, mis tasemel ta spordiga tegeleb.
Massöörina on tegutsenud juba aastaid. Valdab klassikalist- ,spordi- , aroomi- , mee- , relaxing- ja laavakivi massaaži.

Ise olen käinud Risto juures, Tallinna treener Riho Ment on proovinud mõlema teenust. Risto “patsiendiks” olnud juba aastaid ning nii isa kui ka poja osas jagub vaid kiidusõnu.

Soovitan soojalt! Jooksjad on Ristole ja Oliverile eriti hingelähedased.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *