SIS Rego smuutid

SIS Rego smuutid

Nelijärve treeninglaagris esitles SIS Kristo Reinsalu isikus kõrgelennulist kokakunsti SIS Rego toodete baasil. Tõsiselt maitsvad smuutid said kokku. Nüüd olen ka ise need kodusel moel läbi teinud ja ega midagi keerulist polegi. Meenutuseks komponendid ja tegemiseõpetus.

Mango smuuti

Koostis: mango (naturaalne viljalihaga), ananassimahl (100%), banaani REGO

Kokku sai mõnusa ühtlase koostisega, tõsiselt värskendav ja samas kõhtu täitev jook, kus tõsiselt tundlikule maitsemeelele oli ka puudu Rego maitse.

Mõnus suvine kosutus.

 

 

Maasika-rabarberi-kama smuuti

Koostis: maasikad, rabarber (kergelt keedetud), keefir, kama, maasika REGO 

Kes kama armastab, sellele on see jook kindlasti meeltmööda. Keefir lisab hapukust ja pehkmust koostisele ning maasikad ning rabarber värskuse. Tõsine suvine kosutus.

 

 

Kiivi smuuti

Koostis: kiivid (kooritud ja tükeldatud), õunamahl (100%, mina lisasin juurde kodust õunamahla, millele polnud isegi suhkrut lisatud), vanilje REGO.

Kokku sai jook, mida piisas juua väike klaasitäis ja kõht oli täidetud. Kiivi tegi sellest joogist hea vitamiinipommi ja maitse üle nuriseda ei saa.

Kui palju ja mida sai pandud, siis see oli puhas looming. REGO osas soovitus doseerida siiski vastavalt poole liitrise SIS joogipudeli peal antud märgistusele.

 

Nagu klassikud ütlevad – tehke nii, et oleks hea!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *